Co to jest LCCI?

Egzaminy LCCI należą do grupy egzaminów językowych, jednak różnią się od np. egzaminu TOEFL. Dowiedzmy się zatem – czym są i do kogo są skierowane.

CERTYFIKATY
Co to jest LCCI?

Egzaminy LCCI to osiem egzaminów biznesowych, które dostępne są na wszystkich poziomach biegłości językowej (według skali CEFR). Egzaminy te są doskonale zaprojektowane i dopasowane do wymagać CEFR, czyli Europejskiego Systemu Opisu Kształcenia Językowego. Skierowane są głównie do osób zainteresowanych uzyskaniem certyfikatu potwierdzającego umiejętności językowe w środowisku biznesowym.

Egzaminy LCCI

Do egzaminów LCCI należą:

Opis każdego egzaminu znajdziecie w osobnym artykule w dziale poświęconym egzaminowi LCCI. Zapraszamy do zapoznania się z egzaminem, który Cię interesuje.

Dlaczego warto zdawać egzaminy LCCI?

Egzaminy LCCI honorowane są przez pracodawców na całym świecie. Również uczelnie i organizacje zawodowe uznają egzaminy, których lista znajduje się powyżej.

Każdy egzamin oferuje szereg poziomów, na którym można go zdawać. Oznacza to, że nie musimy dostosowywać się do poziomu egzaminu. Możemy wybrać poziom, który najbardziej odpowiada naszej znajomości języka angielskiego.

Terminy egzaminów

Zainteresowani egzaminami LCCI IQ (International Qualifications) mogą zdawać je w trakcie jednej z trzech dostępnych sesji egzaminacyjnych, lub w terminie, który im odpowiada – procedura taka nazywa się „na żądanie” (on demand).

Ile kosztuje egzamin?

Koszt podejścia do egzaminu LCCI zależy od stopnia egzaminu i jego rodzaju. Opłata waha się od około 400 złotych do około 800 złotych.

Szczegółowy opis każdego egzaminu LCCI znajdziecie w kategorii poświęconej temu egzaminowi. Zapraszamy do lektury!

Dodaj komentarz
0
0
0 0 0